Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik laptopot ajánlanátok?...

Melyik laptopot ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok, és mivel nem nagyon vagyok otthon abban, hogy melyik márka, melyik készülék a jó, ezért gondoltam, hogy segítséget kérek tőletek :)

A lényeg:

-nagyon jó képernyő, mivel a munkámhoz ez szükséges lenne

-gyors

-hosszú üzemidejű

-ne a legfelső kategória

-megbízható

Tudom nem vagyok nagy igényű, de ha már veszek valamit és arra pénzt adok ki, arról szeretem tudni hogy biztosan megbízható és jó minőségű :)

Előre is köszönöm :)


2011. jan. 29. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
A gépet főleg képszerkesztésre használnám ( photoshop), bírja a sok program futását egyszerre, beépített webkamerára nincs szükségem benne :)
2011. jan. 29. 19:33
 2/3 anonim válasza:
Mindenképp Lenovo-t vegyél ha időtálló gépet szeretnél! Ami bírja a photosopozást és gyors az kb ~ 120e és 140e forint között van!
2011. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Jól néz ki, olcsó, gyors, remek garancia lefedettség, és tapasztalatból tudom, hogy megbízható ;)

2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!