Hogy lehetne az elveszett videókat visszahozni?

Figyelt kérdés
Sony videókamerámmal felvett videók egy része eltűnt. Nem zártam le a lemezt mielőtt kivettem a gépből. Mire visszatettem eltűnt a videók egy része. A fényképek megmaradtak, és a legkorábbi videók is. Nem értem, hogy hova tűntek a vidik, és hogy miért csak a fele tűnt el... Ha valaki tudja, hogy hogy tudnám megmenteni ezeket a felvételeket az legyen szíves írjon! Előre is köszönöm!
2011. jan. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosítsd a dolgot Milyen lemezről van szó? Ez egy DVD-s kamera? Ha nem került rá a lemezre az adat, akkor sehogy sem állítható vissza az elveszett videó.
2011. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen dvd-s.. DVD-RW lemez volt benne.. és rajta volt a videó, a kamerán és tv-n is visszanéztük mielőtt kivettem a lemezt.
2011. jan. 31. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az egy dolog, hogy vissza lehetett nézni... a videó ilyenkor biztos valami átmeneti tárolóban van, vagy valami ilyesmi. Vagy lemezről visszanézhető, lezárás nélkül is. De a DVD-n való hordozhatóság feltétele, hogy a lemez legyen lezárva. Ha ez nem történik meg, akkor az adatok, a felvételek sajnos visszafordíthatatlanul elvesznek.

Ez a DVD-s kamerák egyik nagy-nagy hátránya.

2011. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első és előző vagyok:


Próbáld meg azt, hogy valamilyen íróprogival, pl. Nero, lezárod a lemezt. Van lehetőség utólagos lezárásra is néhány programnál. Csináld meg, aztán úgy nézzed meg a lemezt. Lehet, hogy rá lett írva a lemezre fizikailag, csak mivel nincs lezárva, a lejátszó nem tud vele mit kezdeni.

2011. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!