Hogyan tudom visszahozni a letörölt fényképeket?

Figyelt kérdés
Az úgy volt hogy kijelöltem a fényképező mappájában a képeket másolni akartam asztalra, de véletlen a parancsikon létrehozására kattintottam. És mikor az asztalon a kijelölt parancsikonokat akartam törölni, az eredetieket törölte a fényképező mappájából. Utána kitöröltem az asztalról a parancsikonokat. És a fényképező mappájában kétszer kattintottam a jobb gomb/törlés visszavonása vagy visszaállítása nem tom, de csak az asztalon a parancsikonokat hozta vissza, mert azokat két részben töröltem, és többször már nem engedte a visszavonást, a parancsikonok meg persze nem mutatnak sehova mert nincsenek meg az eredeti fájlok. SOS!!!!! pls segítsetek ha még nem késő :(
2011. ápr. 30. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a számítógépről törölted (nem értettem pontosan), akkor a Lomtárban nézd meg, ott jobb klikk a mappára, és van egy olyan lehetőség, h Visszaállítás. A fényképezőgép nem tárol törölt cuccokat.
2011. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, a fényképező mappájából lettek kitörölve a képek
2011. ápr. 30. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárhonnan is törölted a képeket memóriakártya vagy számítógép, nagyon szuper kis programok vannak amelyek vissza tudják hozni a képeidet. Pl. Recuva a leglényegesebb, hogy a visszanyerés addig lehetséges amíg nem lett felülírva a tárolásra használt adatterület.
2011. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvannak!!! igaz csak 640x480ba de megvannak!!! hálám üldözzön sírodig tesó, istenkirály vagy!!! köszönöm :D
2011. ápr. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!