Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Casio CTK-700 szintetizátor...

Casio CTK-700 szintetizátor összekötése számítógéppel?

Figyelt kérdés
Kaptam a szüleimtől egy Casio CTK-700-as szintetizátort. Jó kis gép, tanulni tökéletes. A fő kérdésem az lenne, hogy össze lehet-e kötni a számítógéppel, ha veszek hozzá midi-kábelt, mert a boltba azt mondta a szüleimnek az eladónő, hogy nem lehet. (lehet hogy hozzánemértő eladó volt) Viszont a szintetizátor hátulján van midi ki, és bemenet. Olyan csatlakozóval, amilyennel össze lehet kötni a géppel. Most akkor össze lehet kötni, vagy nem? és ha össze lehet, akkor mit lehet vele kezdeni? van egy program, a Synthesia, és elvileg ahhoz lehetne használni és úgy könyebben lehet tanulni, meg kommunikálna a két gépe egymással. Előre is köszönöm.
2011. jan. 30. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A régebbi számítógépekhez otthon is lehetett készíteni MIDI kábelk 1db IC segítségével és a GAMEPORT-ra kötötted. Mivel a mai gépeken általában már nincs GAME port ezért MIDI-USB kábelt keress. Például: [link]
2011. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azzal tisztában vagyok, de engem többnyire az érdekelt, hogy ezt a szintetizátorfajtát össze lehet-e kötni... Mert feleslegesen nem szeretnék kábelt venni. De azért köszönöm a válaszod :)
2011. febr. 1. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a MIDI ki- és bemenet nem csak dísznek van a szintin akkor biztosan működni is fog.


Máskülönben a haverod: [link]

2011. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Péter Róbert válasza:
Egyébként a vonalbemenet is lehet egy megoldás de az nem vmi jó xd
2013. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!