Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy néhány xbox 360 kérdés!...

Egy néhány xbox 360 kérdés! Segíten (é) tek? (azért írtam így mert gyk nem fogadja el. )

Figyelt kérdés

Először is: mi az a JTAG? miben jobb egy nem JTAGolható gép egy JTAGolhatótól? Hogyan lehet JTAGolni?

Jasper vagy Falcon V2 alaplapos a jobb? Valaki erre esküszik, a másik pedig arra.

Flashelt gépen mire jó a HDD, ha zenét, videót stb. úgyse teszek rá?

Melyik a legjobb flash? Illetve melyikek a legjobb flashek?


Szerintetek megéri csak azért nem flashelni, hogy assassin's creed brotherhood multizhassak vele?


2011. febr. 2. 18:56
 1/8 Fkris ***** válasza:
Hdd azért jó, h LIVE ról leszedj dolgokat, ill telepítsed a játékokat:D
2011. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
flashelt xboxon szerintem rögtön bannol liveról
2011. febr. 2. 19:07
 3/8 A kérdező kommentje:
telepíteni meg nem nagyon szeretnék telepíteni, jobb az dvdről:)
2011. febr. 2. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

JTAG az az, hogy a játékok DLC-je is futtatható.

HDD-re másolásnak azért van értelme, mert kíméled az olvasófejet, illetve ha akadozna a játék DVD-ről, akkor a HDD-re másolás megszünteti, mivel ugye HDD-ról gyorsabban olvassa az adatot, mint DVD-ről.

Flash úgy tudom nem nagyon számít boxnál, csak a meghajtó típusa.

AC-nek meg nem tudom milyen a multija, de biztos nem a #1, tehát csak az miatt nem éri meg nem flashelni.

2011. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
félreértettél. csak amiatt nem flashelném:D
2011. febr. 3. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni, csak elírtam :D
2011. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne egy kérdésem(habár az xbox vétel még cska tervben van. De Mmivel fent vagyok pár torrent oldalon szoktam nézegetni, hogy mik kerülnek fel. És mindenhova za van írva, hogy " Nem JTAG-os gépekhez, amik nincsenek bannolva LIVE-ról." Ez mit jelent?
2011. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem JTAG-os gépekhez van, amiket még nem bannoltak a Live-ról.

Ezt nem tudom hogyan lehetne még egyszerűbben írni, tehát JTAG-on valószínű nem megy, és ha bannolva van a box live-ról akkor sem.

2011. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!