Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem indul el a kiírt...

Miért nem indul el a kiírt ps2-es játék?

Figyelt kérdés

Már párszor írtam ki játékot, eddig semmi baj nemvolt pedig egyszer 4x-es kétszer pedig 16x-os gyorsaságon írtam. Ma vettem dvd-t és most vettem észre hogy DVD + R-es és eddig DVD - R-est vettem mindig, eddig nem is vettem észre hogy ez különbözik, már utánanéztem hogy kb mi a különbség de azt olvastam játék kiírása szempontjából semmi. tehát kiírtam a játékot és nem indult pedig most 8x-os sebességen írtam mert azt olvastam, jobb ha lassabb, megpróbáltam még 1x 4x-es sebességen így se indul. Tippek?

(TDK lemezeket használok tehát a minőséggel se lehet baj)


2011. febr. 7. 21:47
 1/1 anonim válasza:
Gondolom kicsippelted a PS ed, amit én itt nem reklámoznék, ha már 4 dvd-t írtál tele és egyik sem volt jó, valószínűleg szar az iso amit leszedtél, keress másik verziót.
2011. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!