A philips LED tv-m halk hallgatásnál búgó hangot ad, de csak akkor ha túlnyomóan világos (többnyire fehér) a kép rajta. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ahogy vált a kép sötétebbre már nem is búg.Ha teljesen leveszem a hangot akkor is lehet hallani a búgó hangot.
2011. febr. 13. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antennakábalen kívül más is van a tv-hez csatlakoztatva? Mert az én TV-m ha HDMI-n be van dugva a PC akkor halkan búg.
2011. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Műholdas UPC-m van és scart csatlakozásom.Az antenna az Opticumba van bedugva.Sajnos nincs HDMI kimenetem az opticumon.
2011. febr. 13. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is csinálja a műholdas upc. Egy régi philips tv van rákötve. Szerintem nem a tv hibája hanem a upc nél van valami.
2011. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!