Kocsiba melyek a márkás illetve jó minőségű erősítők, hangszórók illetve mély ládák?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha azt mondod mennyi pénzed van rá és ajánlunk valamit. most attól, hogy beírjuk a high end márkákat nem mész semmire, csak nyálcsorgatás
2011. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az egészre kb 100.000Ft. Pontosabban erre a 3 tételre amit a kérdésbe beleírtam, bár a mély ládán még gondolkozok h kell-e vagy nem.
2011. febr. 19. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Pioneer, talán még a SAL.
2011. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, épp a Pioneer cuccokat nézegetem.
2011. febr. 19. 16:42
 5/13 anonim ***** válasza:
sal? te megőrültél
2011. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ott a talán. Inkább azt, mint valami olcsó kinai cuccot!
2011. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amit én tennék az az lennne hogy becsorognák egy mediamarktba, és kapcsolgatnám a demo cuccokat. Amelyik megtetszik az megkeresném az árukeresőn és megrendelném.

Jobb ha a saját füleddel hallod, mert nagy külömbségek vannak még ugyanolyan árkategóriában is!

2011. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen erre már én is gondoltam, h végig járom az ehhez hasonló üzleteket és majd utána eldöntöm :)
2011. febr. 20. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:
cerwin vega,audison, re audio , rockford fosgate, audio system. sal mac audio mnc felejtosek hq vlaki ezeket dixseri az azert van mert nem hallott meg mast. en hallottam sok rendszertbkoztuk egy dupla 30-as pioneer melyet is carpower erokkel. nagyon gyenge volt. a 30as as kryptonom egymagaba lenyomta oket legalabb 2 decibellel es szebben is szolt. en mar nem hifizek mert meguntam de anno fanatista modjara nyomtam. ja es a media mArktba meg ilyen helyeken hiaba hallgatsz meg akarmit. egyreszt ott nincsenek nagy markak masreszt meg a te sajat autodba kell hallani.
2011. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen ez is igaz, de ha van olyan típus amit kinéztem, akkor azt azért jobb élőbe látni még mielőtt megveszi az ember. Ezeket néztem most ki pl:


[link]


[link] x2


[link]

2011. febr. 20. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!