Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1. Milyen laptop/netbook/noteb...

1. Milyen laptop/netbook/notebook az, amit ajánlotok? (bőv. Lent) 2. Mi a véleményetek a Samsung R580-ről? Wifi van rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!
2011. febr. 20. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont a Samsung R580-ast ajánlottam volna! A testvérem az ősszel kapta születésnapjára! Tökéletesen megvan vele elégedve, soha semmi probléma nem volt vele, a minősége is rendben van! És éppen a multimédia, ami ennek a modellnek az erőssége! Természetesen van rajta wi-fi és az ár-érték arányban tagadhatatlanul az egyik legjobb!! Nincsen túlárazva, mégis az Intel Cor 2.4 Ghz-es processzor és 4Gb Ram elég meggyőző, összességében erős gép! Nameg a HD Led képernyője eszmélet szép! Tényleg korrekt készülék, csak ajánlani tudom!
2011. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
manapság már minden (értsd: 100%) laptopban van wifi. én a hp probook szériát ajánlom, ha pénzzel el vagy eresztve, akkor pedig az elitebookot. na AZ minőség.
2011. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyunk pénzzel "eleresztve", nem is én fizetném ki, pont ezért keresek egy viszonylag olcsóbb notebook-ot, ha már manapság a 200.000 forint olcsó kategóriának számít. Karácsonyra kapom meg a szüleimtől, de ilyen nagy dolgot még nem kértem, úgyhogy próbálok tűrhető keretek közt mozogni. De én csak a dicséretes tanulmányi eredménnyel tudok fizetni cserébe :)


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! :)

L/13

2011. febr. 20. 12:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: első válaszoló, ti hol vettétek meg?
2011. febr. 20. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed, tanulj csak! :) És nyugodt szivvel válaszd az R580-t!!
2011. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Internetről rendelték a szüleim, dehogy melyik oldalról, arról fogalmam nincs! Annyit tudok, hogy a posta hozta és azért folyamodtak ehhez a módszerhez, mert akkor jelent meg és szaküzletek még nem árulták. De most már lehet, hogy begyűrűztek oda is ezek a termékek!
2011. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!