Mit tudtok a PS3-okról? Szeretnék venni egyet és érdekelne pár infó. (pl. lehet-e ingyen online-on játszani, meg úgy minden érdekel ami a géppel kapcsolatos, tippek, ötletek stb. ) normális válasz légyszives!

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 15:12
 1/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:
nekem még 60 gigás ps3-am van (ezt ma már nem gyártják) és nagyon meg vagyok vele elégedve az online multiplayer teljesen ingyenes úgy ahogy a playstation store is( csak a használata és a demók és néhány kiegészítő ingyenes a ps store-ba a teljes játékok nem) a kontroller is sokáig bírja töltés nélkül és végül ha játékot veszel hozzá elsőnek egy olyan játék legyen ami a sony által van kiadva mert ezek biztos meg hozzák e kedved. ezek mellett örülök, hogy a mi táborunkat bővíted nem pedig az x360-asokét
2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éve van meg a 120 gigás slimem.

Előző szerencsés, mert a 60 gigás ps3-mak sorban halnak meg.

Ha slim-et veszel nem kell aggódnod semmi miatt, stabil mint az állat, túlmelegedni sem fog soha, csak legyen a háta mögött 10-15 cm hely, és oldalt se legyen elzárva lehetőleg.

Online játék teljesen ingyenes.

Ahogy előző írta, érdemes exkluzív játékkal kezdeni, azok a legjobb játékok jelenleg a piacon.

Amit nem árt tudni róla, hogy nem csak játékra jó, hanem filmnézésre, zenehallagtásra, képnézegetésre.

Én pl. több filmet nézek rajta, mint játszok.

Ha majd te is nézel filmet, akkor ajánlom a tversity vagy ps3 media server programot, ez az, hogyha ps3-mat egy utp-vel össezkötöd a pc-vel, akkor kábelen keresztül másolhatod hdd-re/streamelheted a filmeket, nem kell pendrive-val szarozni.


Több tippet nem nagyon tudok adni, ha megveszed, biztos nem bánod majd meg.


Ja és véletlen se az 576-ba vedd meg, 10 ezerrel drágább, mint bárhol máshol.

2011. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:
mért halnának meg nem kell agyongyötörni és működni fog úgy ahogy kell
2011. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat. Amugy soha az életben nem vennék xbox360-at mert a Microsoft direkt úgy készíti az XBOX-okat hogy elromoljanak, ezáltal még plusz bevétel nekik a javítási díj. Szerintem ez szemétség. De ezt csak én gondolom..
2011. febr. 23. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:

én xbox 360 250gb slimet meg ps3 320gb slimet használok.

az xbox-ot multira használom főleg cod black ops.

a ps-t meg backup játékok miatt

2011. febr. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt nem felejtetted egyébként a szöveged után írni: Amúgy meg milliárdos vagyok.. :D XD
2011. febr. 24. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet nem hal meg az osszes, de a leggyakrabbban a 60 gigas ps szokott meghalni
2011. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!