Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért van az hogy Amerikába...

Miért van az hogy Amerikába (konkrétan Vegasba) nem működik az európai telefon. Onnan nekem tudnak telefonálni, de én már nem tudok. Az sms egyik részről sem működik. Ez normális? Hogy lehetne sms-t küldeni, esetleg neten valami ingyen sms lehetőség?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán előfizussan vagy dominóval roaminggal kéne kimenni.
2010. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a témában olvasgattam, mert elvileg Októberben megyek Vegasba, és az a legegyszerűbb ha kint vesz az ember egy prepaid telefont és hozzá egy felöltőkártyát. ($10-$20). Ekkor haza kb. 15c-ért lehet telefonálni, ami kb. 35Ft/perc, míg egy magyar előfizetéses telefonnal kb. 800Ft/perc.
2010. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az europai es az amerika telefonok maskepp mukodnek (nem tudom pontosan, valami a radiohullamokkal van asszem), szoval az europai keszuleket nem tudod telefonalasra hasznalni, de tudsz vele uzeneteket fogadni.
2010. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!