Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Optikai vagy Coaxiális kábel...

Optikai vagy Coaxiális kábel a jobb zenehallgatáshoz?

Figyelt kérdés
Egy CD lejátszót kötnék össze egy erősítővel, és nem tudom melyik csatlakozó a jobb minőségű.
2011. febr. 25. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy közbe szólok,de a digitális jel esetében mindegy a kábel zajossága nem? Pont az a jó a digitálisban,hogy a gauss zajt meg ilyen baromságokat ki lehessen szűrni.

Szóval elvileg innentől mindegy,hogy melyik. Vagy nem?

2011. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Látod, hogy a "szervizes" szerint nem :) Szervizes tapasztalattal el kellett neki magyarázni, hogy a digitális nem csak optikai. A Harman/Kardon képet meg internetről szedte, mint én a Yamahát. Még jó, hogy ha tönkremenne valamiért a Yamahám, akkor meg tudnám oldani a javítást, és nem kéne ilyen szervízbe vinnem...
2011. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor Optikai meg a Coax ugyanolyan? Vagy az optikai jobb?
2011. febr. 25. 19:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyformán jók szerintem,de ha nagyon nagyon kételkedsz és vájt fülű vagy,akkor vagy kérd meg,hogy mutassák be,hogy melyikkel hogy szól ugyanaz a szám,vagy kérj meg ismerőst,akinek mindkét fajta kábele van.
2011. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Minek veszekedni ha verekedni is lehet!

Kérdező!

Ha van pénzed vegyél optikait ha meg nincs annyi akkor jó neked az RCA is.

Koax kábellel mondjuk én még nem láttam CD és erölködőt össze kötni.

Jah és arról még nem is beszéltünk hogy mit fog hallgatni a srác, eredeti CD-t??????

Vagy mp3 vagy másolt lemez, vagy másolt shrinkelt dvd-t?????

2011. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

ma 20:50


Bármilyen meglepő eredeti CD-ket akarok hallgatni, vagy esetleg Magyarországon ki nem adott dolgokat FLAC-ból CD-re kiírva. És akkor optikai kábellel fogom összekötni.

2011. febr. 25. 21:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Alsó kategóriás eszközöknél a koaxal jobban jársz, a több százezres komponensek között már nyugodtan használhatsz optikai kábelt is a minőségi alkatrészek miatt.
2012. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!