Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen aktív studio monitor...

Milyen aktív studio monitor hangfalat érdemes venni 110ezer/pár kategóriában?

Figyelt kérdés

Aktív studio monitor vásárlását tervezem otthoni studio fejlesztéséhez. Van pár modell, amik között nem tudok dönteni. Persze mindenképp nagy utazgatás/hallgatás lesz a konkrét vásárlás előtt, de azért mégis, csak úgy a viszonyítás miatt érdekelne a véleményetek. Szóval amik szóba jöhetnek (az áruk miatt):

Mackie MR5

Behringer B2031A

KRK Rokit RP6


A Mackie-ről rengeteg jót hallottam, a Behringertől óvva int mindenki, pedig ennek a legnagyobb a mélyközép sugárzója, nekem meg fontos lenne, hogy legyen mély, mert mélynyomóra most nem tudok költeni. A többi modellnél a membrán átmérője (és persze a ládák mérete is) azért jelentős fizikai korlátokat szab a mély frekvenciák megfelelő leadásának. A KRK gyanúsan túl van hype-olva nekem...szóval nem tudom. Szerintetek? Esetleg más versenyző a 110ezer/pár kategóriában?


2011. febr. 27. 16:29
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom ki óvott a behringertől de szerintem nagyon jó monitor válhat belőle.Attol füg milyen zenéket veszel fel a studiódba?A KRK-ról még nem nagyon hallotam a mackienek meg még nem hallotam a hangját:S de ahogy nézem nem rosz cucc.Attol füg milyen zenékkel foglalkozol.Esetleg valahol egy mélyeb beszélgetést csinálhatnánk mert én is épitem a msáodik studiomat.Sajnos az első pénz hiány miatt megszünt.:S:S
2011. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!