Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire éri meg a netbook?...

Mennyire éri meg a netbook? És melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Notebookot szeretnék venni de nem tudom menyivel éri meg jobban netbookot venni. Persze az a lényeg hogy minnél kényelmesebb legyen vele a netezés, de nem tudom hogy a szemet jobban fárasztja-e vagy ilyenek. a teljesítményét se nagyon tudom mindenhol csak anyit lehet olvasni hogy a játékok nem futnak rajta. És az iga hogy az online filmlejátszók is lassabak a netbookon (novamov, duckload)??
2011. febr. 28. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg ha fontos a kis méret a hordozhatóság miatt. Az, hogy melyik a legjobb elég szubjektív, nekem Asus Eee-m van és teljesen elégedett vagyok vele.
2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem is netbookom van de gyorsabb mint a nagygépünk pedig azis elég új. van rajta pár játék is kistesómnak ésazok jólmennek rajta :/ hát szerintem nem rontja jobban a szemet mint bármely pl laptopok. és szerintem kisebb mérete miatt kényelmesebb használni :)
2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem éri meg, ne vegyél

kizárólag akkor ha az akkus üzemidő az első és legfontosabb szempont, egyébként ne.

nem sokkal többért már normális notebookot kaphatsz, és itt a hangsúly a "nem sokkal többért"-en van.

játékok tényleg nem mennek rajta, max a naon gagyik mondjuk ilyen gta3-ig gondolkozz :D

2011. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a netbookok ideje kezd lejárni, hacsak nem használt nagyon sokat wordot, mindenképp egy tablet, könnyebb szebb és adott esetben nagyobb a képe, jobban fut, kapacitív kijelző, jobban lehet médiafogyasztásra, netezésre használni, de a gépelés is hamar megtanulható. a netbookban gyenge hardver, butított windows, kevés tárhely van, és csúnya a kijelzője is.


vagy egy használt ipad (99 körül lehet kapni alig használtan), vagy vársz egy kicsit és jön sok nemsokára.

2011. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Tab 10.1

Ez kell médiára nem netbook, notebook féle gépek.

2011. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kinek a pap, kinek a papné...
2011. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt NETbookom, el is adtam mert kicsi,nincs rajta tárhely ááh..

Most laptopom van. A tableteké a jövő.

2011. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen tárhely nincs rajta??? :o
2011. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

winyó...

(most jön az, h rakhatsz bele memkarit.. ja de sokat érsz vele :D )

2011. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor Te valami nagyon régi fullgagyit vehettél.

Az enyémben 160GB-os vinyó van és szerintem ma már mindegyikben van.

2011. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!