Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb netbook?...

Melyik a legjobb netbook? Neked milyen van? Vélemény?

Figyelt kérdés
Netbook vásárlás előtt vagyok, írjatok pár sort a tietekről! Köszi
2009. jún. 2. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni. Notebook-ok nagyon nagy mennyiségben rendelkezésre állnak, üzleti, játékos, netezős, kicsi, nagy, szines, ilyen, olyan. Egyszóval, írd le mire szeretnéd használni, és egy árat amit rászánsz a gépre. Akkor többet tudok mondani. Nekem egyébként egy MSI gx620x notebookom van: intel p8400 /2.27Ghz/ CPU nvidia gf9600M vga, 4GB ddr2 memória, 320 GB hdd. Pl játszottam crysis warhead-ot a gépen és élvezhetően futott rajta. Meg sok más kis apróság. Turbó gomb ami gombnyomásra tuningolja a procit és ramot stb. Egyszóval egy komoly gép, és ehhez mérten az ára nem is vészes. 220000 Ft amihez játék/rainbowsix vegas 2, táska, és egy játékos egér is jár. Én nagyon meg vagyok vele elégedve teljes mértékben, és a design is bejön nekem. Itt egy teszt róla: [link]
2009. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AdamMcKraken ***** válasza:

első válaszoló: annyiban téves a meglátásod, h itt a kérdés a netbookokra vonatkozik, amik a manapság oly divatos kis "mini" notebookok, szóval nem az a típus ami neked van.

kérdező: A netbook kicsi méretük miatt népszerűek, sokhoz már van beépített HSDPA modem (azaz olyan eszköz amivel tudunk mobilinternetezni), általánosságban 9"-os kijelzővel.

Nekem egy Acer Aspire One [link] van ami naygon egfelel igényeimnek, kicsi hordozható, tud mindent amit kell, de semmi extra. Olyan 80ezer körül mozog újonan. Ha hordozhatóság a fő szempont akkor mindnenképp ajánlom a kicsi netbookokat, ha inkább a komolyabb gép és hordozható is legyen akkor a notebook-okat, amik nagyobb teljesítményűek, de nagyobbak méretben, súlyban, árban.

2009. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Lenovo ideapad 9e van,meg vagyok elégedve tud mindent ami nekem kell, wi-fi, bluetooth, kártyaolvasó. Ára 80-90e ft, kb 1,1 kg, 8,9" lcd
2009. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!