Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha egy olyan TV készüléket vásárolok, amiben van Ethernet csatlakozó, vagy inkább úgy írjam, hogy Ethernet képes?

Figyelt kérdés
Például a Samsung LE32C530-nél azt láttam, hogy nincs.
2011. febr. 28. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd meg azt a készülék nevét, aminél láttad, hogy van ethernet csatlakozója.

Amúgy meg röviden annyit jelent, hogy a routerből jövő kábelt, a TV-hez is tudod csatlakoztatni, így internetezni is tudnál, bár gondolom ezt inkább abba korlátozzák le, hogy csak Youtobe videókat nézhetsz, on-line időjárást, meg egy pár, más apróságot is tudsz nézni rajta.

2011. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hát ami az ethernetet illeti én csak ebben az olcsóbb árkkategóriában nézelődtem és mivel ezeknél megjegyzést tesz erre vonatkozóan,ezért feltételeztem, hogy van ilyen. Vagy akkor ezek szerint nincs? Mert akkor miért teszi bele egyáltalán a készülék jellemzésébe?
2011. márc. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!