Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik RGB to Scart csatlakoz...

Létezik RGB to Scart csatlakozó/átalakító?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 14:04
 1/8 A kérdező kommentje:
KOnkrétan a VGA ra gondolok csak arra a verzióra amelyik tűs és nem amelyiken a tűs bemenet van :D Nem tudom másképpen mondani mert anyámék tévéje mondjuk RGB nek írja.
2011. okt. 18. 14:10
 2/8 DannyZuko ***** válasza:
Létezik ilyen átalakító. Euronics vagy valami hobby elektronikai boltban találsz...
2011. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

VGA -SCART ?


Persze, csak nem kábel, hanem egy elég összetett elektronikai rendszer.


VGA TV konverter vagy PC konverter néven ismeretes.


Pl ezek itt:

[link]


[link]

2011. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 menta34 ***** válasza:
ha tényleg az átalakító kütyü kell, szerintem meg ne vedd! gagyi mind, nekem van - de ez vagy 10 éve volt divat, amikor nem volt még a vieokártyákon tv kimenet, illetve az új káryákon tv-ken nem jelent meg a dvi, hdmi, stb...
2011. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na most ez egy jó megoldás lenne utolsó válaszoló,de az a baj,hogy nekem régi típusú TV készülékem van,ezért kellene ugye a scart,de ehhez a készülékhez amit ajánlottál szükséges még egy plusz kábelt vennem ami nem biztos,hogy kompatibilis vele.Azért köszönöm!
2011. okt. 19. 08:35
 6/8 menta34 ***** válasza:
a videokártyádat nézd meg, ha van rajta RCA vagy S-VIDEO akkor van analóg kimenete, ami jó a scart-hoz! ha nincs csak az az egy, ami a monitorba megy ("vga" = D-sub) akkor csak átalakítóval működhet. De átalakító helyett inkább media lejátszót vegyél, nagyságrenddel többet ér.
2011. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"... az a baj,hogy nekem régi típusú TV készülékem van,ezért kellene ugye a scart,de ehhez a készülékhez amit ajánlottál szükséges még egy plusz kábelt vennem"

Így van.


"ami nem biztos,hogy kompatibilis vele."

De.


"ha tényleg az átalakító kütyü kell, szerintem meg ne vedd! gagyi mind, nekem van"

VGA jeleket kompozittá konvertálva egy váltottsoros kisfelbontású 768*576 képernyőn ne várj olyan képet mint egy monitoron.

2011. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát...A leírtak alapján inkább veszek egy új TV t.Hát vagyis teszek félre és talán jövő karácsonyra....
2011. okt. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!