Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez milyen fényképezőgép? Jó...

Ez milyen fényképezőgép? Jó képeket csinál, van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 17. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs, de szeretnék ajándékba venni rokonoknak valami jót ami olcsó is. Mivel picit konyítok a gépekhez, ezért azt ajánlom, tegyél hozzá még egy kevés pénzt, és jobbat vegyél! Akár a linken látható Fuji-t, akár a most olcsón kapható 1>PanasonicDMC-LS80(18.990 Ft)

2>Canon A470(19.990 Ft). Auchan áruházban is kaphatók...

2009. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél fényképezőgépet?


Mert ha csak úgy fényképezgetni, esetleg családi fotókat készíteni, vagy megörökíteni ezt-azt akkor szerintem ez tökéletes lesz. :)


Egész jó képeket csinál, bár nekem nem ilyenem van, de megnéztem az adatait.

Szerintem ez olyan középkategóriás termék lehet, ha vigyázol rá semmi gond nincs vele, és tényleg olcsó is szerintem megéri.

2009. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
ha azért akarsz venni mert felkeltette az érdeklődésed a fényképészet,akkor nem szabad ilyen géppel kezdeni mert olyan gyorsan elillan a kedved mintsem gondolnád,nem alkalmas annak a képnek a rögzítésére amelyet a szemeddel látsz..de ha családi,vagy utazás végett kell akkor nem írtam semmit,ellenben legalább egy nikon d 80 keress
2009. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
magán célra kell. ezek szerint akkor nem is annyira jó?
2009. febr. 17. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen noname gépem van, pedig szeretek fotószerkesztőkkel dolgozni.

7.1 megapix, de igazából olyan nagy hűűűűű de különbséget nem veszek észre egy jó márkás 3 megapix között.

Ez a gép ha jól láttam 5 megapix.

Hobbi célra megfelel.

Ha viszont természet vagy egyéb igényesebb "művészibb" képeket szeretnél csinálni akkor inkább áldozz.

2009. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KÖZÉPkategóriás? Akkor milyen az alsó...? Én a középkategóriát (kompaktoknál maradva) mondjuk a Panasonic FS5, FS20 vagy Olympus FE360 környékére raknám, és akkor még elnéző vagyok.
2009. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!