Ps3 vagy xbox 360? melyik jobb grafika, net, nyers hosszantartó használatra, tegyük fel sok pénzem van. HD ready tv re melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

PS 3: erős hardver, nagy tárhely, blu ray olvasó, a Sony márkanév garantálja, hogy megbízható stb stb...


Xbox: gyengébb hardver, nincs blu ray, csak súlyos felárért kapsz bele normális méretű tárhelyet, a multiért fizetni kell, tömegesen hibásodik meg


ezek alapján döntsd el

2011. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ps3 egyébként tegnap vetem meg.:P és 1 csoda a kicsike
2011. márc. 4. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így eléggé egyoldalú vélemény.


A Ps3ban "elvileg" erősebb hardver van, de gyakorlatilag szinte ugyan úgy néznek ki a játékok.


A multiplatform címek, azok általában jobbak boxra, vagy a jobb optimalizáció miatt vagy csak egy picit szebben néznek ki.


[link] itt megtudod nézni az egyes játékok összehasonlítását.


Az exclusive játékkínálatnál én azt mondanám, hogy többféle választék van ps3ra, a boxra inkább akciójátékok jönnek ki pl: halo gears of war, ps3on pedig vegyesebb a választék, de egyik konzolnak se kell szégyenkezni, mind a 2re vannak jó játékok.


Én azt tanácsolom, hogy nézd meg az exclusove címeket, aztán dönts az alapján.


Régebben még divat volt a boxot fikázni a rossz hűtés miatt, de a jasper + hűtésmód vagy az új "Slim" után már nincsenek ilyen gondok.


A multi pedig lehet, hogy fizetős boxon, de az legalább minőségi szolgáltás, nem úgy mint ps3on, hogy állandóan kidob a PSN, vagy valami probléma van vele, mondom én ezt úgy hogy ps3om van.


Ha kell a warez, akkor ps3, mivel ingyen lehet törni, boxnál ez a csomó új védelem, meg egyéb hülyeség miatt inkább ne.

2011. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:

lehet az xboxon jobbak a multiplatform játékok de kiakar olyanokkal játszani ha van god of war, uncharted, motorstorm stb...

ps3-an egyébként van webböngésző amivel videókat is tudsz nézni

2011. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Multiplatform:


Először Xboxra írják meg mert gyengébb, aztán PS3-ra. Ha fordítva tennék akkor az elég hülyén nézne ki a boxon.

2015. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UW8AoYtyzH4


Itt jön ki a PS3 igazi ereje :)


Nem véletlenül mondják hogy a PS3 grafikája sokkal jobb..de hát mondhatod olyannak aki ezt a játékot még nem látta.

2015. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PS3
2018. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!