Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy PSP 3004 konzolom,1...

Van egy PSP 3004 konzolom,1 év garanciával. Szerintetek flash-eljem ki, és akkor legalább lesz rá sok jó játék ingyen, de nem lesz 1 év garancia, vagy inkább ne flash-eljem ki, és akkor lesz rá egy év garancia, de nem lesznek rá játékok?

Figyelt kérdés
Légyszives ne írjatok olyanokat hogy a 3004-es PSP-t nem lehet kiflash-elni, mert KI LEHET!
2011. márc. 20. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes flashelni.Nem jobb érzés, amikor kezedbe fogsz egy eredeti játékot, minthogy egy memóriakártyát mindenféle könyv helyett?Inkább gyűjts rá, hidd el megéri várni egy játékra.Bár nekem Nintendo DSi XL-em van, karácsonyra kaptam, még csak ezen a héten kaptam meg rá életem első játékát, és már vagy 2 hónap eltelt azóta, hogy megkaptam a konzolt.
2011. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor tévedsz de nagyon!!!!

Ha a szoftver 6.20 alatt van csak akkor lehet!!!!!! Nekem is 3004 van de én lefrissitettem a szoftvert és ki akartam flasheltetni és mondták hogy ráb@sztam mert nem lehet!!!!

Ja és 90 százalékban nagyobb mint 6.20 van rajta.

2011. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Jah nagyon jó kézbe venni:)

Főleg mikor pont ezzel ba*szol rá, h megvetted az eredetit meg a márkásat.

Flasheld ki aztán cső.

Mondjuk ha lett volna eszed, eleve olyan helyen veszed meg ahol már flashalve van és akkor kaptál volna úgy is garit rá.

Nem jellemző, h csak úgy szétmennek szal nyugodtan üttesd ki.

2011. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem flash-eld. UMD-n rohadt szar játsszani hangos, lassú. Memókarival sokkal job gamelni hamarabb betölt a játék, gyorsabban fut.
2011. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi az összes választ amúgy 5.03-as.

ja, és csak azért voltam a véleményetekre, mert még csak kb 2 hetesen vettem a konzolt.

2011. márc. 20. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Hello nyugodtan flasheld ki plane hogy a 5. 03-as arra van a legjobb flash. Es garanciát nem veszítesz, mert ha kikapcsolod akkor eltűnik róla a flash. Nekem is 5.03-asom van.
2011. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet flashelni, ritkán romlik el egy psp.

És hülyeség, hogy jobb érzés kézbe fogni.

Legalábbis kézikonzolnál hülyeség, mert nem csinálnak rá olyan AAA-s címeket, amikre érdemes lenne kiadni a pénzt, és aztán örülnél neki.

Elején eredeti játékokat vettem psp-re, kicsit sem éreztem, hogy hú de jó érzés, és csak zörgött a lemez, jobban merült, stb.

PS3-ra csak eredetizek, ott sem igazán van meg az érzés, de ott sosem fogok törttel játszani.


Egy 6.20 TN-D vagy 6.35 PRO-B-t simán rátolhatsz, 6.35-öt ajánlom inkább, mert ott nincs isoloader, ami a háttérbe fut, tehát nem laggolnak a játékok.

2011. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi minden eddigi választ! mostmár tutti hogy ki fogom ütni a PSP-met.
2011. márc. 20. 17:24
 9/12 anonim ***** válasza:
1.-ő vagyok: inkább tényleg üsd ki(ne szó szerint:D) majd aztán csődbe megy(remélhetőleg) a PS és nem lesz több PS(remélhetőleg):D
2011. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: aztán az ujjad a bilibe ér és felébredsz :D


Nekem is flashelve van, de ami megéri rá, azokat meg szoktam venni!

Most pl. a Dante's Inferno-t szereztem be és szerintem nem volt rossz vétel!


Amúgy a gari nem veszik el, mert szoftveresen kell feltörni a gépet, amit bármikor visszaállíthatsz és nem bnontos fel - nem sérül meg a matrica (szerintem)!

2011. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!