Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes kiküldeni az mp4et...

Érdemes kiküldeni az mp4et javításra Franciaországba, vagy inkább vegyek egy újat?

Figyelt kérdés

Tavaly februárban vettem egy 8 gigás mp4et kb 8000 ftért. Most március elejéig semmi probléma nem volt vele. Aztán egyszerűen nem tudtam bekapcsolni.

Írtam az ügyfélszolgálatnak, kaptam sorba a sablon emaileket, 2 hét után végre oda jutottunk, hogy küldjem ki a készüléket, ha elküldöm emailben a csekket, visszatérítik a postaköltséget.

Érdemes megpróbálni? Mennyibe kerülhet az? Mi van, ha egy hónapig kint van, aztán kitalálják, hogy mégse tudnak vele mit kezdeni? Vagy elkallódik útközben? Azon gondolkozok, veszek egy másikat, egy olcsóbbat, kevesebb gigásat.

Ti mit tennétek? Nem igazán bízom bennük, már csak az ügyfélszolgálatuk alapján se...:S


2011. márc. 22. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
8000 volt... Franciaország.. Szerintem egyáltalán nem érné meg, és sok idő is mire visszajut hozzád.
2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kifizetik akkor semmit sem veszthetsz.

Én Kanadában vett cuccal jártam így. Jól jártam, mert kaptam másikat. És egy fillérembe se került, megtérítették a költségeim amit igazolnom kellett.

2011. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!