Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell kiküldeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell kiküldeni az esküvői meghívókat? Az időpont előtt hány hónappal?

Figyelt kérdés
2012 júniusában lesz az esküvő
2011. okt. 30. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem novemberben, az biztos :)

Egy hónappal előtte ráértek, addig szóban úgyis értesítve lesznek az érintettek és szabadon tudják hagyni ezt az időpontot. Maga a meghívó inkább csak formalitás, nem onnan szereznek tudomást róla.

2011. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
1-2 hónappal előtte bőven ráér.
2011. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

minimum 1, de inkább 2 hónappal előbb illik értesíteni a vendégeket

felénk a meghívót személyesen illik átadni

2011. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát én sem novemberre gondoltam :) de mivel én tervezem meg nyomtatom ki valami támpont kellett, h tudjam mikor kezdjem el.

am rosszul fogalmaztam, személyesen átadni.csak a külföldi rokonoknak küldenénk.

köszi a válaszkat

2011. okt. 30. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap a megfelelő. De mindenképp tudjanak róla előbb is, nehogy pont akkorra szervezzék a nyaralást. jah és igen, személyesen sokkal jobb (persze csak ha megoldható)
2011. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel nyári időpont lesz, ezért én mindenképpen tanácsolnám, hogy legalább 2 hónappal előbb küldjétek ki/adjátok át a meghívókat. De szólni legalább 4-5 hónappal előbb szóljatok. Mi pl. mindig télen foglaljuk le a nyaralást, mert akkor olcsóbb. Van olyan ismerősöm, aki külföldön dolgozik és 1 hónappal előbb szólni kell, ha szabit akar. Szóval amint biztos a dolog, értesítsétek a népet!
2011. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!