Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy 15voltos 4 amperes tv...

Van egy 15voltos 4 amperes tv rákőtőtem a 12 voltot és felvillan a képernyő olyan 20 másodpercenként de csak ilyen kék színű a kép a képernyő most ez azért van mert rossz a tv vagy kevés neki a 12 volt?

Figyelt kérdés

de akkor 0 ampert eszik mikor nem villan fel a képernyő

Ha baja van akkor mi a baja?


2011. márc. 24. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

A tápegységed hány amperos?

Vagy az akkud vagy amiről üzemelteted?

Kevés lehet neki.

2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az van írva a TV+-re, hogy 15V, akkor miért kérdés, hogy kevés-e neki a 12? Igen kevés, meg is tud rokkanni bele. Imádkozz..

Amúgy a 12V-os akármi, le tud adni legalább 6A-t?

2011. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aksi töltőről megy ami 9 amperes de 12 voltról kellene mennie vagy nem?
2011. márc. 25. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Az akku töltő nem 12V-os, hanem legalább 18-20V az üresjárata.

Ha minden jól ment akkor tönkretetted vele a tévét.

Összegzés: a 12V nem lett volna kevés neki ...

2011. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megmértem és csak 12v
2011. márc. 26. 12:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Az akkumulátortöltő nem szűrt, "sima" egyenfeszültséget ad, hanem "ugrál" 8-20V között, ezt persze mérheted 12-nek is, de messze nem az, amit egy TV vagy más "kér".

Egyébként Te is utána gondolhatnál, az autóban a generátorok ca. 14,2V-on töltik/tartják az akkumulátor feszültségét, úgyhogy amit mértél, már ezért sem jó....

2011. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én a hogy a tvre raktam közbe mértem
2011. márc. 26. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer, olvasol és érted is?

Az akkumulátortöltő nem szűrt, "sima" egyenfeszültséget ad, hanem "ugrál" 8-20V között...

És ez is mégegyszer: a 12V NEM 15!

2011. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy kollégám aki zenész, szintetizátoron játszik. Hogy otthon a gyerekei na piszkálják a masinát míg távol van, eldugta a hálózati kábelt.

Ugyanolyan hülyegyerekekről van szó mint itt a kérdésben.

Mivel volt elemtartó rekesz az alján, behozták az akkutöltőt a garázsból.

És ugyanilyen értetlenek voltak mikor az apjuk féltett kincsét leamortizálták egy pillanat alatt.


A kérdéseid alapján fingod nincs az elektronikához, ez a hely meg nem arra van hogy kitanítson.

A kérdésedre megvolt a szakszerű, racionális válasz. Hogy nem vagy képes elfogadni/felfogni az nem ide tartozik.


Viszlát!

2011. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!