Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a leggyorsabb autó a...

Melyik a leggyorsabb autó a Gran Turismo 5 Ps3-ban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 08:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Red Bull X2010 '10 P
2011. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20 millió pénzbe kerül de csak lvl 35 után tudod megvenni vagy a level 35 ös Vettel challenge-en megnyerni 3db-ot is vagy pedig B-Spec modba lvl 35 ön kapsz egyet :D
2011. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tehát a red bull f1 car. Eddig rendben is van, de hol tudom megvenni( a b-spec et leszámítva)? És legfeljebb 25-ös szintig mi a leggyorsabb?
2011. márc. 30. 07:53
 4/24 anonim ***** válasza:

Én a feladatok nagyrészét egy McLaren MP4 12C-vel csináltam maximálisan lekönnyitve :) mindenhova jó volt :D


de először csináld meg a Licenceket meg a Special Evenetet mindig ahányat enged mivel az adja a pénzt. Majd lvl 23-24 en a Online Collectors Diler -be vehet 4.9 milláért Formula Gran Turismot :D az is jo :D Le Mans kocsik nem nagyon érik meg :( meg a Ferrarik se :/ Nekem az a McLaren szinte mindre jó volt :D Kivéve az Extreme szeriás futamokra de addigra már összekapartam egy Le Mans autóra ami viszont sajna kelett a Like the Wind miatt :D


Viszont 25 után nagyon szopatós lesz játék alig ad XP-t


én akkor kezdtem el B-Specezni és mivel megvolt F1-esem azt inditottam mindenhol kivéve ahol nem tudtam, és minden hova volt autom mert A-Specbe is megkelett csinálnom már :D Azzal felmentem 35-ig :D valamikor éjszakára is benyomtam a sofförjeimnek egy 9 órás futamot és szépen lassan meglett lvl 35 :D akkor kaptam egy redbull-t és azzal toltam az A-Speces enduranceokat ...


Ugyan lehetett volna F1-essel is de red bullal a 4 órás versenyből 3 órát vezettem mert megálltam a cél elött ugyanis volt 1 órányi elönyöm :D és amikor lejárt az idő begurultam :D

2011. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én lv 21 es vagyok. Meg tudnád mondani mi éri meg ezen a szinten a legjobban? Láttam a szitroen prototypot, a 21 ill a 23-as szintut. Az megéri 3 milláért?
2011. márc. 30. 15:25
 6/24 anonim ***** válasza:

szerintem nem :/ Igazából én még ott is a McLarennel mentem a Europa Bajnokságba az 5 körös rómát asszem az már elérhető ... azon a szinten sokat kell ismételni az a baj.


Szerintem vegyél egy LeMans autót használtan ha felbukkan :) vagy a Peogeot-ot :D

2011. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Most én :


A-Specbe : 30 vagyok

B-Specbe : 35


ha meglesz a lvl 24 meg a RedBull-od akkor kikötözöd a joytickot a dream cars ovalon és bedugsz egy usb bill-t amin az enterer raksz sulyt :D ugy hagyod 24 órára akkor :


Statisztikában:

A-SPEC

EXTREME SERIES

LIKE THE WIND

INDY SPEEDWAY

5 LAPS

Credits Per Race................70,000

Avg Race Time (sec)...........249.137

Avg Race Time (Min:Sec).....4:09.137

Avg Races Per Hour............14.4

Avg Credits Per Hour...........1,011,492

Avg Credits in 24 Hours........24,275,800

2011. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

elírtam bocsi


**ha meglesz a lvl 24 meg a RedBull-od akkor kikötözöd a joytickot a like the wind ovalon és bedugsz egy usb bill-t amin az enterer raksz sulyt :D ugy hagyod 24 órára akkor

2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Vanmég valami. Tud valaki egy működő (és ingyenes) facebook money hacker-t? Ha igen légyszi küldj egy linket.
2011. márc. 30. 17:12
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez annyira nem is fontos, de az audi Le Mans-ot érdemes megvenni?
2011. márc. 31. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!