Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Ti hogy döntenétek? Melyik megoldást választanátok?

Figyelt kérdés

T-Hom-os sat tv-m van (tányéros tv)2 db beltéri egységgel.

Költözés előtt állok.Hívtam a t-hom-ot, hogy mi a teendő ebben az esetben.

Átkötés:29600 ft!Amikor meghallottam, azt hittem rosszul hallok..ha lemondom hűség időn belül (ami decemberben jár le)20.000 ft!

Lehet szüneteltetni is igaz akkor a hűség idő is tolódik annyival, míg szüneteltetve van, havi 1050 ft.

Decenber elején kötötték be, azóta már elvittek egy beltéri egységet, a másik elég sűrűn rossz, a napokban 2 napig nem volt hang a tv..stb...nem is sorolom tovább.

Ahová költözök, ott egyenlőre nincs semmi.Kábel tévé volt, de azt az előző lakók kikötették.

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi legyen a sorsa ennek a tv-nek...

Decemberben le akartam mondani, a fent említett okokból.

De ha már ennyit fizetek/nék egy átkötésért, akkor nem, pedig nem vagyok teljesen megelégedve vele.

Ami ott van kábeltv jóval drágább..

Ti mit tennétek?

Még annyit...igaz azt nem tudom mikor kell fizetni az átkötésért...ma meg fogom kérdezni.Mert amikor ide bekötötték, azt mondták 10.000 ft.Amiről kapok csekket, ami eddig még nem érkezett meg...


2011. márc. 29. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Költözködöm és szeretném áthelyezni T-Home szolgáltatásaimat az új lakcímemre. Mi ilyenkor a teendő?


A gördülékeny áthelyezés érdekben javasoljuk, hogy két dolgot mindenképen ellenőrizzen:


Ellenőrizze, hogy az új címe a Magyar Telekom szolgáltatási területei közé tartozik-e, melyet szolgáltatásonként ide kattintva tehet meg, amennyiben itt nem sikerült kielégítő választ találnia akkor hívja a 1412-öt.

Ellenőrizze egyenlegét a weboldalunkról elérhető My T-Home felületen, melyre MT ügyfél-azonosítójával és ügyféljelszavával tud belépni.


Az áthelyezést csak akkor tudjuk elindítani, ha nincs lejárt határidejű befizetetlen számlája.

Ezután kérjük, jelentse be igényét személyesen vagy telefonon ügyfélszolgálatunkon.

2011. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
?
2011. márc. 29. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!