Van egy nagy problémám a Wayteq n800-as navimmal, Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Win Ce módban ismerkedtem a géppel a vezérlőpultban valami partíciós résznél, szerintem valamelyik partíciót töröltem (lehet többet is), semmi baja nem is volt mindaddig, míg újra nem indítottam, ez után, mint mindig, megjelenik az a fekete járgány az elején, de közben megjelenik a Hardware Test kisablak, amin ugye lehet kalibrálni a kijelzőt meg a hangot meg többi dolgot végig is tesztel mindent de az uccsó ok gomb megnyomásakor megáll, megfagy az egész sehogy nem tudok tovább lépni, USB-n csak tölt, a reset meg nem segít rajta.
2011. márc. 29. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég okos vagy ahhoz hogy magadtól is rájöjj. Elcseszted. Ha egy számítógépből törölsz dolgokat fejetlenül akkor mindig ez a vége.

Ezt miért kell megkérdezni?

2011. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert olvastam fórumokat ahol hasonló problémák voltak pl. lekódolta a gépet és mivel érintős, nem tudta megadni indításnál a jelszót, ráadásul MASS STORAGE-ben maradt így ActiveSync-el nem lehetett hozzáférni, de mégis romot cserélt valahogy rajta, és én, nem tudom, hogy működik ennek a menete.



[link]

2011. márc. 29. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély, hogy feltámasztható egyszerű módon, de vedd ki az akkut 1 napra, ha nem kivehető, akkor hagyd bekapcsolva, merüljön le teljesen, legyen így 1 napig, akkor tedd töltőre, amig feltöltődik (azért nem kell megvárni a teljest), és úgy próbáld újraindítani.

Ha ez nem segít, akkor kellene valahonnan egy komplett ROMot és JTag módszerrel ( már ha itt járható, sok másnál igen), és azzal visszatenni a ROMot..

Szervizt azért hívd fel, hátha tudnak valamit mondani, ha nem mondanak abszolut nemet, akkor valószínűleg megoldható.

Van egy oldal, ahol van Wayteq ROM gyüjtemény, meg kéne keresni, ha úgy adódik...

2011. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Ezt próbáltad?

1. Hozz létre egy YFGo2CE.bld nevű fájlt, a tartalma bármi lehet, de legalább 1 byte legyen.

2. A YFGo2CE.bld fájlt másold be az SD kártya gyökér könyvtárába.

3. Kapcsold ki a gépet (nem Sleep mód), majd ismét kapcsold be.

Ekkor a WinCe felületet kapod, ha ez megvan, akkor már nyertél, bár még lesz tennivaló...

2011. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Itt nézz körül, itt van ROM is..

[link]

2011. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Win ce előcsalogatásával próbálkoztam, de nem sikerült azonban letöltöttem a fórumról a romot, amit te is ajánlottál és sikerrel jártam nem is gondolta volna, hogy milyen egyszerű volt lecserélni, de nagyon paráztam tőle mégis csak kb. egy minimálbér ára De a probléma mégis csak megoldódott. Még egyszer köszönöm a fáradságot és a segítséget!
2011. márc. 29. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült, egyébként már abban az állapotban volt (én is voltam ilyen helyzetben), amikor nincs vesztenivaló.

Az pedig, hogy tudtam segíteni, azért volt lehetséges, mert műhold/navigátor/PDA témában napi 4-6 órát olvasgatom az idevonatkozó topicokat, így képben vagyok, általánosságban mindenképpen, meg tudom, hol lehet ezeket keresni.. Jó utat!

2011. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!