Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mini videokamrát keresnék!...

Mini videokamrát keresnék! Tudtok nekem ebben segíteni? Névvel, esetleg márkával stb?

Figyelt kérdés

Nem nagyra gondoltam, nekem a mini az tényleg mini :) Kb. 1-2 centis. Kabátra, pulcsira csíptethető, USB kábeles, beépített mikrofonnal. Nagyobb mint 5GB, több mint 5 óra felvételi idő.

( Nem a CIA-nak dolgozom :) csak nincs kedvem a kamerát kézben cipelni ha túrázni megyünk, a sisakra szerelhető pedig nem a legjobb )


2011. márc. 29. 15:29
 1/1 anonim válasza:

[link]


Ez az üzlet Kínában van, de szállítanak Magyarországra szerintem (ha nem, vagy nem bízol benne, akkor név alapján megkeresed eBayen), paypal-el tudsz fizetni. Csak szerintem nem árt megkérni őket, hogy jól csomagolják be, mert ha vámon belenéznek, akkor bekaszniznak kémkedésért. Esetleg vaterán nézz szét, ott is szoktak ilyesmiket árulni. Azt azonban nem árt tudnod, hogy ezeknek a minősége tipikusan elég silány.

2011. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!