Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit márkájú mosó-szárítógé...

Indesit márkájú mosó-szárítógépet szándékozok venni. Van valakinek tapasztalata a márkával kapcsolatban, vagy általában az ilyen gépekről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 06:37
 1/10 anonim válasza:
Én Indesitet soha többé nem vennék. Nem túl hosszú az élettartamuk.
2010. jan. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Indesitet,a legtöbbet meghibásodó márka.
2010. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

7 éves Indesit mosógépünk van. Soha nem látott Calgont, vagy hasonlót, és semmi baja sincs, nem is volt. Ha figyelsz a Calgon reklámnál, akkor az Indesit az egyetlen olyan "nagy mosógépgyártó", akinek nincs ott a neve...

A mosás-centrifugálás minőségére nincs panasz. Azt nem tudom, hogy sok vagy kevés vizet ill. áramot használ-e.

2010. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a Tékozló Homárt. Az Indesitnek van a legmegbízhatatlanabb, legrosszabb minőségű, legelérhetetlenebb szervizelése Magyarországon. Én soha nem vennék.
2010. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem idesit mosogatógépem van(5éves) és indesit mosógépem (3)éves eddig egyikkel sem volt probléma. Remélem nem is lesz. Szerintem jó.
2010. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Indesitet soha ne vegyél, sőt OLASZ márkájú autót, elektronika eszközt sem!
2010. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sőt a szerelő nem győzött hozzánk javítani járni.(INDESIT mosógép)
2010. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jan. 6. 05:44
 9/10 anonim válasza:
Nekem Indesit felültöltős mosógépem van 1200 as centrivel, 8 éves, egyszer sem romlott el. Nagyon elégedett vagyok vele. naponta mosok.
2012. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És nem használok calgont. Ha teheted külön szárítót vegyél.
2012. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!