Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-on miért nem megy a...

Xbox 360-on miért nem megy a Call of duty Black ops, Modern war2?

Figyelt kérdés
Viszont a Dead rising2,Fifa11 megy rajta lehet hogy a Codhoz újabb flash kell?Mert berakom e lemezt elinfitom és fekete kép.
2011. ápr. 21. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt kapja aki warezol.Éljen a multi!
2011. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sose játszottam még velük.Letöltöttem és már ilyen volt.
2011. ápr. 21. 11:51
 3/9 anonim válasza:
mert főnök nemakarja
2011. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
új flash kell! mert mikor frssítetted a livet akkor ezek nem indulnak el! és patch elve kell ki írni
2011. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert felkerült a gépedre a 12611-es vagy annál újabb dashboard update, emiatt egyes régi játékokon aktiválódtak az ap2.5-ös védelmek, ami a régen tökéletesen működő flash-ekkel nem műkszik.

Kell az új flash, az LT+, illetve a ap2.5-ös sector javított iso-k újbóli kiírása.

Az új flash-t nyilván tudod hol tetetheted bele a masinába, az ap 2.5 sector javítását pedig megcsinálja az abgx360 1.0.5-ös verziója, google segít a letöltésben, beállításban stb.

2011. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezt a menü frissitést hogy kell rárakni? pendriveról? vagy rákell kötni az xboxot a netre?
2011. ápr. 22. 21:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Letudnád írni részletesen hogy kell.Nagyon sokat segítenél.Nem elég az új flash egyébként?
2011. ápr. 22. 22:20
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy nem elég azzal az abgx360al kipachelni? akkor nem menne?
2011. ápr. 23. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a kérdésedben szereplő gamék menjenek LT+ flash kell a gépbe. Ha nem flasheltél még gépet, ezt bízd szakemberre.

A dashboard frissítés az teljesen más dolog..ez történhet live-ról, pendrive-ről, cd-ről vagy épp egy gyári lemezről, ez az, amit szerintem Te meg tudnál tenni, de most nem ez a gond, nem ezért nem indulnak a kérdésedbe felsorolt játékok.

Ha benne az új flash a gépedbe, az LT+, akkor lehet elővenni a még nem letörölt és letöltött iso-kat, ráuszítani az abgx3601.0.5-ös verzióját, ez javítja az ap 2.5-ös sectort az iso-ban, és mehet a kiírás.

Így mennek csak azok a gamék amik eleve tartalmazzák az anti piracy védelmet, illetve azok, amiken később aktiválódik a védelem a 12611-es dashboard frissítés után.

2011. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!