Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Modern Warfare 2, vagy Black...

Modern Warfare 2, vagy Black Ops? Melyik Call of Duty a jobb? :DD

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

mw 2


a treyarch-osok közül egyik se tetszik nagyon, csak az infinitysek jók

2011. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez relatív.

Szerintem a cod4 óta nem készült jó cod, és nem csak hogy pénzt nem adnék ki érte, de még le se töltöm.

Valaki meg még a limitedet is képes megvenni.

De akkor már az MW2 az Infinity miatt talán jobb, BO-ba meg a zombi, ha az bejön

2011. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az 5-be(World At War) nagyon sokat toltuk a haverokkal zombi módba.. épp ezért nehezíti meg a dolgomat. :D
2011. jún. 19. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

a zombi nagyon jó, ha szereted, mindenképpen megéri

én a Black ops-ban azt szeretem, hogy kiegyenlített, PC-n vannak dedicated szerverek, MW2-ben meg nincsenek (azért sem vettem meg)

2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Xbox-ra kéne :DD
2011. jún. 19. 18:34
 6/6 anonim válasza:

hülye vagy nekem meg van a black ops 3 dlc-vel és miután megvettem a dlc-ket rájöttem hogy ez igy a pénzkidobás legegyszerűbb módja xDDD

szóval mw2 haver

2011. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!