Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik ilyen átalakító? és...

Létezik ilyen átalakító? és menyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nos nekem egy olyan kellene ami tv-knél van kimeneti nem tudom mi a neve ... na olyan kellene ami egy usb portba is bele megy. Van egy mély nyomóm aminek olyan a kimenete hogy csak a tvre tudom rákötni de én szeretném a gépre is rákötni megoldható? vagy csináljak egyet
2011. ápr. 23. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos annak a "mi a neve..." -nek tudni kéne a nevét, mert kb féltucat csatlakozási mód létezik már tv-kre...
2011. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huuu valami jact amugy meg a házimozi is azzal van bekötve
2011. ápr. 23. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neked olyan, aminek USB csatlakozója van. A gépednek valószínűleg van több hangkimenete hátul. Olyanok, mint a fejhallgató-csatlakozó. Van olyan kábel, aminek az egyik végén ilyen ("Jack") dugó van, a másikon pedig 2 db, bal és jobb úgynevezett RCA, ez megy a mélynyomóba, ha jól értem a problémát.
2011. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jólérted:D köszi:D
2011. máj. 9. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen :-)
2011. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!