Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Marshall TSL601 gitár kombó...

Marshall TSL601 gitár kombó feltűnően zúg. Ötletek?

Figyelt kérdés
Most vettem egy ilyen kombót és szerintem az alapzajnál jobban zúg.Full csöves erőlködő.Szerintetek mi lehet a baja?
2011. ápr. 23. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Gitárral/hálózattal is lehet probléma.

Ilyenkor a szokásos körök:

Ugyanaz a gitár ugyanott más erősítővel, ugyanaz az erősítő ugyanott más gitárral, ugyanaz az erősítő ugyanazzal a gitárral máshol.

2011. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az jön ki, hogy valóban az erősítő a ludas, lehet csőprobléma, főleg ha használtan vetted, ilyenkor egy új garnitúra cső plusz biasolás, 20-30 ezer forint.
2011. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kiállított darab volt a boltban és 50.000 forinttal olcsóbb, meg is kérdeztem az eladót, hogy mi ez a zúgás de azt mondta hogy a csöves erősítőknél mindig van ilyen zúgás...Lehet alapzúgás de ha félig feltekered a hangerőt már nagyon lehet hallani de ugye ha játszok semmi...Most akkor át lettem b.szva?
2011. ápr. 23. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen szintű alapzaj normális, ez erősen minőségfüggő (az újabb Marshallok erősen nem tartoznak a jó minőségű cuccok közé).

Csak ezt így neten keresztül elég nehéz megmondani, hogy normális alapzaj vagy több annál.

Élőben kéne megmutatni valakinek, aki valóban ért hozzá, nem csak "rád akarja sózni".

2011. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy ha kimikrofonozzák egy koncerten(jó minőségű mikrofonnal) akkor a zúgást is lehet hallani?
2011. ápr. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!