Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SEGÍTSÉG! Melyik az a program...

SEGÍTSÉG! Melyik az a program ami miatt van hang a gépen?

Figyelt kérdés
Szóval,egyik nap éppen ülök a gépnél,és törölgetem a cuccaimat. Véletlenül letöröltem azt a programot,ami miatt van hang. Nem tudom,hogy van ez másoknál,de nálam így van. Nem elég a simán csak hangfal. Nagyon fontos lenne,hogy aki tudd segíteni,az mondja meg azt a programot ami miatt megy a zene. Előre is megköszönném !
2011. ápr. 28. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A hangkártya driverét törölted le? :S az felelős a hangért
2011. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,de tényleg véletlen volt... :/ És nem tudom,hogy mit csináljak most.
2011. ápr. 28. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
De most külön hangkártya van a gépben vagy az alaplapi van használva?Mert az alaplapi ott van a lap lemezén.A különnek meg a hangkártya lemezén.
2011. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú,ennyire nem értek a gépekhez. Csak annyit tudok mondani,hogy volt egy program a gépen. Amíg azt lenem töröltem hang volt. Minden jól működött.
2011. ápr. 28. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van SKYPE-od, írj privátba, megoldjuk.
2011. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyanom éppen nincsen,de MSN van. Az nem jó? Amúgy megköszönném.
2011. ápr. 28. 20:43
 7/7 anonim válasza:
Nincs otthon olyan lemezed amit a géppel adtak? Mert azon kellene legyen. Általában realtek, soundmax vagy c media a driver neve.
2011. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!