Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MEgrendeltem hétfőn az upc...

MEgrendeltem hétfőn az upc Direct+csomagot netten és még nem telefonáltak semmi mikor várható h telefonálnak vagy valami?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyből jönnek bekötni?
2011. máj. 4. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nálunk fibernet volt,de a UPC megvette és kiküldték a 2 set top boxot,meg valamit asszem a nethez is,de csesztek kijönni bekötni,magunknak kellett...szerintem telefonálj rájuk...
2011. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nekem csak-tv-kell és újelőfizető lennénk és nálunk a febert nem az upc vette át
2011. máj. 4. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor melyik vette át,nekünk 1 hónapja van helyette UPC
2011. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Törökszentmiklóson az invitel lesz a fiber helyet ott csak nettem van

És hétfőn rendeltem meg az upc direct+ tv csomagot és azóta nem hivtak semmi:(( de többet nem rendelek meg semmit mert így nem jó h nem tom hogy mivan

2011. máj. 4. 11:17
 5/12 anonim ***** válasza:
telefonálj rájuk a biztonság kedvéért...
2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem könyőrgök ha nem kell nekik az elöfizető akkor így jártak xD
2011. máj. 4. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam h könyörögj,csak kérdezd meg h megkapták-e a megrendelést,ennyi,de te tudod
2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet az lesz mert jó lenne már:)és köszi
2011. máj. 4. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs mit,sok sikert,amúgy jó A UPC,szeretem hogy meg lehet állítani,fel lehet vele venni a műsorokat.csak lehettek volna segítőkészebbek...
2011. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálaunk a t-home csinálta, hogy megrendeltük, utána kijöttek és megírtuk a szerződést. aztmondta a csávó hogy 1 hónapon belül beszerelik, ezt volt 1,5 éve, azóta se jöttek :D
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!