Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az X-box nem tervez mostanában...

Az X-box nem tervez mostanában valami új konzolt?

Figyelt kérdés
A Kinect nekem már unalmas.Halottam X-box 180-ról.Abból mennyi igaz?Vagy mikorra terveznek valami újjat?
2011. máj. 4. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

5 év az rengeteg, 2015-6-ban már nagyon gyenge lesz a box és a ps3 is.

Bár én örülnék, ha minél később jelennének meg az új konzolok, mert nem akarom még lecserélni a ps-t, lehet, hogy a 4 is jó lesz, de drága is.

2011. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Hát új konzol??? Szerintem még se ps4 se xbox 720!! igen a playstation nagyon elszállt az utóbbi időkben. A ps3 még gyatrábban hűt mint az x360 xenon hűtésű és a grafika sem a nagy büszkesége az árát meg sem éri. Nem akarom sújtani a ps3-masokat mert valaki azt szereti valaki a microsoft által készített xbox 360-at, valószínűleg ezeket a konzolokat nem elkapkodták hanem több pénzt érnek meg nekik a dolgok, pl. félnek azok az emberek akiknek még nem volt 3ledes vagy éppen "sárgaledes" ps3 esetében a gépük, nem költenek különböző hűtésmódosításra hanem pl. a microsoft által tervezett: Bele lehet állítani a gépet, és alul két ventilátor fúj hideg levegőt a gép belsejébe "cuccot" csak hogy éppen ez amibe bele állítod eltakarja a gép jobb és bal oldalán lévő alsó szellőző nyílásokat. Most nem arra célzok hogy a microsoft és a sony szándékosan tervez ilyen konzolokat, mert 50 százalék hogy figyelmetlenek 50 százalék hogy szándékkal teszik. A lényeg hogy ha valami új konzolt terveznének akkor a hírek igen hamar elszállnának úgyhogy szerintem felfog tűnni ha ilyesmiről van szó! Azt hogy a microsoft hordozható konzolt tervez??? Hát nem tudom! Olyan Playstation Portable Koppintás lenne, habár a microsoft és a ps folyton koppintják egymást Kinect nemsokára PS eye...ezt csak példának!
2011. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Amúgy szerintem a microsoft és a sony nem fog még egy otthoni kis konzolt tervezni, ha már a kinectig meg a ps eyeig eljutottak akkor a következő lehet egy szimulátor lesz???
2011. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

20:46


Te mirol beszelsz? Enyhen faradt vagyok, lehet en ertelmeztem felre, de hogy a box-nak jobb a hutese, a ps3-nak meg gyatra?

Te rohadtul el vagy tevedve.

PS3-nak tokeletes a hutese (tokeletes nem letezik, de akkor nevezzuk bszott jonak), nyaron volt olyan, hogy 1 heten keresztul ki sem mozdultam es napi 10 orakat jatszottam.

Semmi baja sem lett.

Olyan emberrol nem is hallottam, akinek a hutese miatt lett volna baj a PS3-al.


Meg hogy szar a grafika?

Persze, egy PC-hez kepest szar, de azert eleg komoly dolgokat ki tudnak hozni belole, es akinek egy Uncharted vagy barmilyen hasonlo jateknak nem eleg a grafikaja, azzal nagy baj van, gondolom Mario vagy Pacman vagy barmilyen regi jatekkal sosem jatszott, na azoknak volt szar a grafikajuk, megis hatalmas jatekok a mai napig.

Ha meg a HD sem eleg, akkor jatsz PC-n, kolts ra evi 100 rongyot, es elvezd a semmilyen jatekokat, amikre +1-2 eveket varhatsz, hogy aztan egy max 50 centis monitor elott szekben gornyedve egy szaros billentyuzeten tudsz jatszani.

En beerem azzal, hogy 107 centis tv-n kenyelmesen fekve 4-5 meterre a tv-tol jatszhatok a legjobb exkluziv jatekokkal, ugymond szar grafikan.

2011. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a ps3-nak szar a hűtése? :D hát nemis tudom mér lett az xboxot 2/3-a 3 ledes
2011. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Pedig a box az sokkal jobb mint a ps!!
2011. máj. 8. 22:19
 17/22 anonim ***** válasza:
a 3led kb annyit ér mint a ylod... csak a régi modelleknél volt népszerű, nekem már a jasperes is bírta 2 nyáron át (mostsincs semmi baja), és a slim is faszályosan működik.
2011. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

22:19


A box 1 valamiben jobb, mint a PS, hogy olcsobb.

Na jo, meg hogy a multiplatform jatekok szebbek rajta, de olyan minimalis a kulonbseg, es a multiplatform jatekok tobbsege alapbol unalmas, elcsepelt szar

2011. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
nem azt mondtam, és EL IS MONDTAM NEM AKAROM LE*IKÁZNI A PS3-MAT, CSAK NEKEM A FAT TÖK HAMAR TÖNKRE MENT! SÁRGA LEDD-EL, PEDIG JÓ HELYEN TARTOTTAM!
2011. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Fickó:) válasza:
Én most itt nem akarok egy xbox vs. ps vitába bele szállni hisz minden épp eszű ember tudja hogy a ps-esek és a boxosok nem fognak egymással megbékélni hisz a maguk kedvenc konzolát fogják dicsérni! Nekem mind két gép tönkre ment pedig én a szoba kellős közepén egy asztalon tartottam őket, a ps3 és a box is. Nem rég ismét vettem egy boxot, ps3-mat nem vettem újra, hisz ha megint elmegy mind két gép fölös pénzkidobás lenne, mert 1-2 évig mentek szépen, de nem sokkal a garancia lejárása után PFF... Most néztem hogy nekem jasper alaplapos van, de annak is utána olvastam hogy ezen valami 8 féle rossz forraszpont vagy mi van, és a falcon gépeken van 4...De mégis kevesebbet fogyaszt az xbox jasper, és eddig meleg levegőt nem is fújt ki pedig van hogy reggeltől estig megy, abban van filmnézés, és játék is keverten. Nem volt gondom a ps3-mmal, de végleg nekem a box most jobban bejön. Én tényleg nem akarok itt újabb vitát kezdeményezni, de kérem itt valaki válaszra vár! Ne itt vitáz
2011. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!