Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az X-box nem tervez mostanában...

Az X-box nem tervez mostanában valami új konzolt?

Figyelt kérdés
A Kinect nekem már unalmas.Halottam X-box 180-ról.Abból mennyi igaz?Vagy mikorra terveznek valami újjat?
2011. máj. 4. 18:23
1 2 3
 21/22 Fickó:) válasza:
Elnézést! Előbb megbolondult a net és elment a válaszom! tehát folytatásképpen: Nem akarok újabb vitát kezdeményezni! Valaki ezt-valaki azt a konzolt szereti! Félig meddig igaza volt annak aki itt NEM AKARJA LE F*KÁZNI a ps3-mat, de tényleg ne robbantson ki itt vitát, hiszen gondoljon bele A SONY ÉS A MICROSOFT IS KEMÉNYEN MEGDOLGOZOTT HOGY IDÁIG ELJUSSANAK A KONZOLJAIK! Remélem most kicsit mindenki megnyugszik, írogassatok inkább a ps3 vs. xbox 360-ba... Ott úgyis szép viták folynak!
2011. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

En sem kezdtem volna, ha a kerdezo nem ir egy ilyet:


"Pedig a box az sokkal jobb mint a ps!!"


Amugy a PS3 azert, mert meleg levegot fuj ki hatul nem szarabb hutesu, mint a box, pont ez miatt jobb, teljesen normalis, hogy hatul meleg levego jon ki.

Mert ilyenkor nem kering a hardver korul a meleg levego, hanem rogton tavozik, box (meg PC-k is) hutese pedig ott keringeti, es az egesz technika elavultabb.

2011. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!