Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyképernyős Orion Tv-m van....

Nagyképernyős Orion Tv-m van. A képernyő alsó részén aminek pirosnak kellene lenni az átmegy narancssárga színbe. Hivjak azonnal szerelőt? Nagy a baj? Sokba fog kerülni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt. Csak lilás folt. Garis volt a TV, képcsövet cseréltek kétszer. De lehet csak le kell mágnesezni. Ez csak akkor, ha hagyományos képcsöves TV-d van. Vedd el a kezelési útmutatót, abban van egy olyan, hogy lemágnesezés funkció. Nézd meg, hogy tudja-e a TV-d. Ha nem akkor szerelő is lemágnesezi, viszont, ha képcsőcsere az nem olcsó mulatság, annyi mint egy új TV. Azt nem éri meg, ha nem zavar és képcsöves, nézd addig amíg nem romlik el a kép teljesen és akkor jöhet az új TV.
2009. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lemágnesezés: húzd ki a konnektorból negyed órára.

Ha minden marad, egy erős mágnessel meg lehet próbálni "huzigálni" a rossz színeket (és utána a konnektor).

Ha nem segít semmi, akkor szerelő. De akkor mondd meg neki, amit te már próbáltál.

2009. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A TV-m nem a régi ORION, hanem kb. 5 éves. Attól lehet még képcsöves?

Kihúztam a konnektorból, most pihen és nagon örülnék neki, ha megjavulna, mert most nem igazán van pénzem új TV-re, illetve nem volt bekalkulálva.

Minden választ nagyon köszönök.

2009. márc. 12. 10:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon boldog vagyok a SEGÍTSÉGETEKTŐL. Áramtalanítottam a TV-t fél órára és megszünt a szín-hiba. Egy szerelő is biztosan ezt tette volna, de jó sok pénzért.

Nagyon köszönöm, ma jó napom lett.

2009. márc. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!