Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet az Mp4 lejatszommal?...

Mi lehet az Mp4 lejatszommal? Surgos!

Figyelt kérdés

Ugy kezdodott az egesz hogy tettem ra szamokat azt ment minden jol. miutan lemerult azutan betettem tolteni es mar nemindult el. Toltorol inditani akartam nemment de ha a dvd lejstszorol toltom akor beindul megy a zene is csak akadozik a zene, es eszmeletlenil forrosodik.

Milehet a baja?? Meglehet ezt meg javitani?? K.b. menyiert??


2011. máj. 12. 22:20
 1/5 anonim válasza:
próbáld meg ujratelepíteni...hugoméval is volt hassonló de egy idő után jó lett ujraraktam neki...vagy csak nagyon le van merülve..
2011. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
firmware frissítés szerintem megoldja. gyártó honlapján keresd meg és usb-vel tudod frissíteni
2011. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de ha nagyon levan merulve akkois felkene teljen

es marh a ra forrosodik

am hogykel frisiteni ?? nemertek ehezz

2011. máj. 13. 05:15
 4/5 anonim válasza:

Lehet hogy az aksival van gond, lehet hogy elromlott a belső feszültségszabályozója és egyszer túltöltötte az aksit vagy az aksi volt kicsit hibás, vagy elöregedett és nem ad állandó feszültséget, egyébként, ha nem jó, akkor dobd ki, nem éri meg megcsináltatni...

De a helyedben szétkapnám és megnézném hogy nincs-e benne valami szennyeződés, mivel ha a szerkezet melegszik jelentheti azt hogy szennyeződés okoz zárlatot valahol.

2011. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mar szetszedtem es semmi nincs benne

amugy nem regi epphogy lejart a garancia

2011. máj. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!