Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP GO ismerteto? Velemenyek?...

PSP GO ismerteto? Velemenyek? Megeri-e megvenni?

Figyelt kérdés

Szoval lenne par kerdsesem a PSP GO val kapcsolatban!

Szoval erre milyen jaetokokat lehet letolteni a sima psp-s jatekok jok r? pl letoltok egyet es megy rajta vagy kell csippelni?

Megeri megvenni?

Mennyit birja az aksija?

Velemenyt is irhattok rola , hogy milyen es nehez-e hasznalni stb...

Hat asszem ennyi de ha meg jutna eszembe akkor kommentbe leirom!

Elore is koszonom a valaszokat!


2011. máj. 13. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem. sima psp-t vegyél
2011. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De most miert jobb a sima psp???

Ebbe alapbol van 16gb belso memoria+ bovitheo sot kisebb , konnyebb , tjoval tobb szempontbol jobb mint a sima PSP!

Akkor miert nem eri meg?

2011. máj. 13. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
te tudod. de sokkal sz@rab rajta játszani, mert kicsi a kijelzője, meg az umd-t se viszi. amúgy tök olcsón belehet szerezni akár 32 gigás memória kártyát is
2011. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Al9ig kisebb a kijelzoje a PSP-je 4,3 inch a PSP GO-e pedig 3.8 invh szoval sok kulombseg nincs!
2011. máj. 13. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
én is jövőhéten kapok egy PSP go-t :) sztem megéri ne törödj velük most attól hogy veszel olyan dolgot ami neked tetszik abba mivan? kicsepeled olcson már lehet 3ezer FTért is!!! nekem nagyon bejön :D VEDD MEG :D
2011. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En nem vennek olyan termeket, ami 1-2 evet birt, es mar le is allitottak a gyartasat, nem veletlenul.

Sima PSP-t meg 6 eve gyartyak, azert van kulonbseg.


De ha az tetszik vegyed, 50-60-ert foleg nem eri meg, akkor mar majd NGP

2011. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


mondjuk , hogy nem 50-60 xD

2011. máj. 13. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor vedd meg cseszdmeg :) 3,8 hüvelyk az sokkal kisebb, mint 4,3 ennél a méretnél. és a simának is épp hogy elég a kijelző mérete, mindegy téma lezárva
2011. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
vacak a PSP go... majd rájössz
2011. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én már 35 ezerért láttam go t [link] sz tem a go sokkal jobb és még bluetooth is van benne
2011. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!