Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennétek internetről fényképez...

Vennétek internetről fényképezőgépet? Teljesen egyszerűt akarok, nem drágát.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én internetről vettem a tévémet, az erősítőmet, a BD-lejátszómat, a hangcuccomat, egy rakás filmet, stb.

Szóval igen, ezek után egy fényképezőgép is minden további nélkül belefér. Ha bizonytalan vagy a vásárlás menetében, vagy a vásárlói jogaidat illetően, olvasd el a bolt vásárlási feltételeit, és üzeltszabályzatát.

2011. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze.

megnézem a választékot a neten, összehasonlítom, kiválasztok párat, megnézem őket a boltban, választok, aztán megrendelem a neten, mert ott olcsóbb. És ha nem tetszik, még mindig visszavihetem 8 napig.

2011. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

imádok neten vásárolni. Ma is jött a futár.


Nekem még soha nem volt gondom.

2011. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!