Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A boltokba 2 féle Xbox 360...

A boltokba 2 féle Xbox 360 játék csomagolást láttam az egyiken fentvan jobb oldalt az elején h Xbox Live, a másikon nincs. Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet én még nem láttam. Mi ez a játék? Amúgy ez csak csomagolásbeli különbség lehet, a játék mindig ugyanaz, mivel van egy aranylemez, amit a fejlesztők elkészítenek, és ezeket sokszorosítják. A többi már csak formalitás.
2011. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a dobozon van az Xbox 360 feliratu zöld csík jobb oldalán felül. A játék mindig más csak van olyan amin nincs az Xbox Live felirat.
2011. jún. 15. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem. Az nem jelent semmit. Talán azoknál nem volt régebben, amelyik játékoknak nem volt multi része, de azt hiszem mostanában mindegyiken rajta van ettől függetlenül. Ne foglalkozz vele.
2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A-A...az azt jelenti hogy lehet live-on multi-t ilyeneket játszani.Ameiken meg nincs azzal meg nem lehet.Persze ettől még lehet DLC-ket letölteni, csak másokkal nem fogsz tudni játszani online.De pl. az én COD:BO-omon nincs live felirat mégis lehet multizni vele...szval vannak ilyen hibák. :)
2011. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja oké :D azt hittem hogy amin van az azt jelenti h regisztrálni kell a játékot Live rendszeren mint a gépeseken mert azokon így van :)
2011. jún. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!