Milyen jo fenykepezo gepet ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 07:06
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én meg olyan fazekat szeretnék, amiben finom pörköltet lehet főzni úgy is, ha nem tudom, hogyan kell összevágni a hagymát. :-D


Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni, ugyanis a kép minősége nem attól függ, hogy milyen gépet használsz, hanem attól, hogy tudsz-e fényképezni. Épp ezért teljesen felesleges egy tükörreflexes gépbe beruháznod, ha azt sem tudod, mi az. Indíts inkább egy olcsóbb kategóriával, egy fotós könyvvel és sok kitartással. Jobban jársz... ;-)

2009. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
na ezt jol megadtad nekem;))de igazad van.de nem akarok ket gepet venni,inkabb megveszem a dragabat es megtanulom.de koszi
2009. márc. 18. 02:23
 13/15 A kérdező kommentje:
ja es a hagymat ugyis megtanulhatod felvagni,ha mar megvan a fazekad is.;))
2009. márc. 18. 02:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Fotós könyvek:

-Digitális fotózás tükörreflexes fényképezőgéppel (D. Tóth Ottó, Enczi Zoltán, Richard Keating; Rainbow-Slide kiadó, 2008) Libriben, Alexandrában kapható általában

-Fotósuli (Mayer Dömötör, Szlanka Viktor; Arión kiadó), ez is sok helyen kapható


Azért, mert tükrös gépekről szólnak, simán tudod a leírtakat egy bridge gépnél is használni, a blende, záridő, érzékenység, fehéregyensúly, fénymérési módok, P/A/S/M üzemmódok ugyanúgy megvannak ennél is.


Mindent összevetve hosszútávon jobban jársz egy tükrössel, mint egy bridge-el, ha nem tervezel sokszázezer ft-os felszerelést, akkor Olympus E-520 dupla kit, verhetetlen áron kapsz két objektívet, amik az alap Nikonokkal és Canonokkal ellentétben használható minőségűek. Ehhez kell egy vaku, egy táska és egy állvány, és gyakorlatilag megvagy. Ha mégis bridge kell, akkor jó a Panasonic FZ-18 vagy FZ-28, de ezeknél többet tud az Olympus SP-570 (pl. lehet rá rendszervakut tenni).

2009. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nagyon koszike.de mar vettem egy regebbi fajtatCanont.remelem ez is jo lessz.persze majd kesobb veszek hozza mas objektivet is.de nagyon koszi.konyvek kozul biztos valamelyiket megveszem.koszike
2009. márc. 21. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!