Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok letöltött játékka...

Hogyan tudok letöltött játékkal játszani Playstation 2-n?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy Playstation 2-t, de nincs eredeti játéklemezem. Töltöttem le játékot, kiírtam, de természetesen nem működik. Nagyon kezdő vagyok a Ps2-vel, ezért valaki lenne olyan kedves és lépésről lépésre elmagyarázza hogy mit kell tennem, hogy a letöltött játékot lejátssza?
2011. máj. 29. 00:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz!

2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves 14:20, az oldal amit küldtél csak PS3-al és PSP-vel foglalkozik. Nekem viszont PS2-vel kéne segítség.
2011. máj. 30. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
ki kell chippeltetni.
2011. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor azt hiszem lőttek a garanciának.
2011. máj. 30. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de ahhoz, hogy írott DVD-vel tudj játszani ahhoz kell a chippelés.
2011. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Swap magic
2011. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 linkids válasza:

Csippelés tönkreteszi az olvasófejet:

megoldás ESR softmod

Memóriakártyára kell rakni, és ingyenes+kapsz egy fájlkezelőt amivel a memcardról a mentéseket át tudod rakni pc-re : )

csak ajánlani tudom, nekem is az van!

2011. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok ESR softmod-ot rárakni PS2 memóriakártyára?
2011. máj. 31. 16:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, sajnos kezdő vagyok a PS2-vel.
2011. máj. 31. 16:15
 10/11 linkids válasza:

Letöltöd az ESR softmod fájljait, google a barátod..

Kell hozzá egy chippelt ps2, amivel a memóriakártyádra rámásolod a ESR softmod fájljait, aztán keresel a neten egy ESR patchet (utóbbiból van magyar nyelvű változat is), azzal megpatcheled a letöltött gameket (IMG Burnel kell kiírni, és az ESR softmod csak ISO-s képfájlokat ismer fel, de én valamivel a .bineket meg az NRG-ket átkonvertáltam, csak nem jut eszembe h melyik progi csinnta meg rendessen, de h ha otthon leszek leírom), kiírni DVD+R-re vagy -R-re (de ne RW-re, mert ugye azt a PS2 nem támogatja) és akkor szépen futtatja, +pendrivról tudsz divx fájlokat is lejátszani (eléggé felokosítja), sőt h ha nem slim konzolod van, hanem még a régebbi vastag, akkor lehet hozzá venni Merevlemez adaptert, veszel bele egy ide-s winyót, rámásolod a kipatchelt gameket, és akkor tudja futtatni azt is winyóról, merthát a DVD olvasófej ugye nem egy örök-élet+1 nap <:o)

2011. jún. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!