Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tapasztalatok ezzel a termékke...

Tapasztalatok ezzel a termékkel kapcsolatban? PS3

Figyelt kérdés

[link]


Aki rendelkezik ilyen típusú konzollal megosztaná a véleményét , hogy milyen. ?


köszönöm :)


2011. jún. 5. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 120 gigás Slim van és bevált.Az is ugyan ilyen csak kisebb a HDD benne.De nagyon szeretem érdemes meg venni.Csak ajánlani tudom!
2011. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tisztelt hozzászóló !


és 720p-és minőségben is jó a játékélmény ?? mert azt hiszem hogy az lcd megjelenítőm nem támogatná az 1080p-t

2011. jún. 5. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A játékok többsége még ma is 720p-ben készül.

De még az 1080p-s játékok is szépek 720p-ben.


Amúgy PS3 nagyon jó, Sony termék, nem kell tőle fosni.

Nekem 4 napon belül lesz 1 éves, és még semmi baja

2011. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam mind kettöt.Úgyan olyan jó a játékélmény inkább 5.1-es házimozirendszerrel tudsz adni egy kis plussz élményt.Nagyon jó amikor nyomod a Medal of Honor 2010-et és egyszer csak jönnek a vadász gépek és lebombázzák a Tálibokat.
2011. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szinte arra hasznalod amire akarod,de ha csak jatszani akarsz akkor meg nincs is jobb oda veri a pc-t siman,lehet hogy van nemej jatek aminek olyan grafikaja van pc-re amit a ps3-om nem tud fel dolgozni,de ott a jatek elmeny az ellen a pc akkar fejre is allhat nem tud ellene mit tenni.
2011. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!