Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Warning:System Boot Fail. Ez...

Warning:System Boot Fail. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Your system last boot fail or Post interrupted.Please enter setup to load default and rebootagain.

Ezt írja ki a számítógépem amikor elindítom és amikor bekapcsolom akkor az óra mindig visszaáll január 1. re és 00:00 tól kezdi számolni az időt pls segítsetek!


2011. jún. 11. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Cseréld ki az alaplapi elemet. Amúgy azt jelenti, hogy:

Figyelmeztetés: Rendszertöltési hiba

A legutóbbi rendszertöltés nem sikerült vagy a POST (power-on-self-test) nem tudott lefutni. Kérjük, lépjen be a Setup-ba, és töltse be az alapértelmezett beállításokat, majd indítsa újra a számítógépet.

2011. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy baromi régi a géped, vagy igen ritkán használod, és használaton kívül kikapcsolod a hosszabbítót / vagy még a régi táp van benne ami lekapcsolja a gépről az áramot teljes egészében.
2011. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pls le tudnád írni pontosabban hogy mit kéne csinálnom hogy menjen a gép rendesen?? amugy a gépem windows xp és 2 éve vettem de 5 hónapja elromlott viszont meg lett szerelve és azóta semm gond nem volt vele de 2 napja már ezt csinálja... :/
2011. jún. 11. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Az volt a probléma hogy mindig kikapcsoltam a hosszabbítót...thx a segíttséget :)
2011. jún. 17. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez amiatt nem jó, mert az alaplapi akku ilyenkor nincs töltve.

Ha a gép kap áramot, akkor az alaplapra is ad feszültséget, így tölteni tudja az akkut.

Feszültségmentes állapotban addig megy az akkuról a memória, amíg le nem meríti. Mielőtt ez a hibád jelentkezett, nem kapcsoltad be annyi ideig hogy kapjon elegendő töltést.

2011. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!