Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor bekapcsolom a számítógép...

Baranyai Péter kérdése:

Mikor bekapcsolom a számítógépemet, akkor ezt a hiba üzenete írja ki piros színnel: "Warning! The previous overclocking had failed, and system will restore its default setting. Press any key to continue. ". Ezt miért írja ki?

Figyelt kérdés
De mikor nyomok egy gombot, akkor kiírja ezt: "Keep current BIOS setting? (Y/N) Press Y to continue or press N to load some item default setting. Mindenféle képen belép a bios-ba, de nem állítok semmit és újraindítom a gépet, akkor már jó. De minden bekapcsoláskor ezt írja ki. Jah és nem elsőre, hanem ötödszörre kapcsol be a gép. Szóval ki-be kapcsol, míg ötödszörre be nem kapcsol.
2010. máj. 20. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd vissza a BIOS gyári alapbeállításait, és utána mentsd is el. Ha nem sikerül, akkor vagy az alaplap(bios része) vagy pedig az alaplapban lévő elem (amivel kikapcsolás után is emlékszik a beállításokra) hibás.
2010. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja azt úgy kell, hogy általában van egy gomb: "Restore factory defaults", vagy csak "Factory defaults"
2010. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne ész nélkül állítgatni a BIOS-ban és nem lennének ilyen gondok....
2010. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem állítottam a biosban semmit. Már megpróbáltam azt, hogy alap beállítás, de mikor kikapcsolom a gépet, akkor megint ez a gond. :( Elemet is cseréltem már ki, akkor is ez a gond. Lehet, hogy bios-t kéne frissítenem?
2010. máj. 20. 17:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az volt a probléma, hogy a processzor nem volt kompatibilis az alaplappal.
2012. ápr. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!