Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » M. N. C Sub-Box mélyládába...

M. N. C Sub-Box mélyládába milyen mélynyomót ajánlotok ami jobb a gyárinál? Van mellé egy M. N. C Hurricane V200 erősítő

Figyelt kérdés
Ez a láda 37,8l-es, és ahogy fentebb is írtam egy V200-as erősítő mellé kellene egy mélynyomó. A gyári nyomó kicsit torzít a kocsiba (Golf III Variant) és ezért gondolkodok a nyomó cseréjén. Ötleteket várok!
2011. jún. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt cseréld, amelyik torzít! Torzíthat az erősítő, ha túl van hajtva, torzíthat a hangszóró(láda), ha kicsi az erősítőhöz a láda. Aztán ráadásul ha mindkettő torzít??

100W-osnak mondott erősítőhöz legalább 250W-osnak mondott hangszórót illik használni...

2011. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mekkora mélynyomót bír még el ez a láda (teljesítményre)?? (típussal is leírhatjátok, nem haragszok meg :)) és milyen erősítővel? Válaszokat köszi!
2011. jún. 26. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Meg tudod mondani,hogy a túlhajtott erősitőtől vagy a hangszórótól torzit, mert csak akkor van értelme!

HA az erősitő (zsebrádió) impedanciája 4 ohm és a hangszóróé is 4 ohm, akkor még egy zsebrádióra is ráköthetsz

akár 100W os hangszórót is, legfeljebb meglepődsz milyen szépen szól.... Egyiknek se lesz baja...

2011. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy maga a láda, az üres mnc láda mekkora mélynyomót bír még el (37,8 literes), amivel jobban szól mint a gyári nyomóval. Tehát ha kicserélném a mélynyomót, milyen illik még bele (25cm-es) és milyen erősítővel.
2011. jún. 27. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani, mert a láda "litere" és a hangszóró össze van hangolva, méretezve, tudniillik a dobozba zárt levegő a lágy membránszélű hangszórók visszatérítő "rugója". Ezek a hangszórók csupaszon használva (ami persze hülyeség) emiatt igen hamar meg is rokkannak.

Fentiek miatt nem tudok választ adni...

2011. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!