Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 ha jól tudom...

Fuuton kérdése:

Playstation 3 ha jól tudom lejátsza a blu-ray filmeket is, de csak az eredetit vagy az írottat is?

Figyelt kérdés
És a DVD-d illetve avis filmeket lejátsza, és ha igen, akkor a DVDs-ből az írottat is?
2011. jún. 11. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Írott DVD ok, habár ISO-t (lemezről) nem viszi.

Avi megy, de a feliratot nem kezeli, másképp kell megoldani.

Bluray is ok. De én még nem láttam, csak MKV-t konvertálgatok, abból is csak felirat nélkülit nézek háttértárról.

Úgy csendesebb, meg tovább is bírja az olvasó.


Sok meló van vele, de megéri -

ha már úgy is játszok vele...

2011. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mondom vele

:)

2011. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Avi+feliratra valo az AviaddXsubs.

1 filmmel 5 percen belul vegez (attol fuggoen mennyire eros a geped), es aztan a PS-en 3szog es a Subtitles-nel lehet ki-be kapcsolgatni.

Az irottat/letoltottet is mindenbol viszi, csak bluray-nel valamit ugyeskedni kell, de mindenre van program.

2011. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor már csak DVD-zésből is Megéri PS3-at venni?
2011. jún. 12. 07:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor meglett a Plazma TV,

a régi DVD-lejátszón már nem volt szép a film,

a PS2 meg egyenesen élvezhetetlen.


De katódsugárcsöves TV mellé felesleges PS3.

Nem említetted: ha nem használnád ki játékra, akkor van olcsóbb és jobb megoldás filmnézésre.

Egyébként meg jó választás.

Még a DVD/avi is szép volt (HD-ready tv) kezdetnek,

idővel szépen átálltam.

A DVD filmjeimet már csak akkor teszem be, ha nincs belőle blu-ray...

2011. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Full HD 3D LED TV-hez lenne, azt elfelejtettem írni.
2011. jún. 12. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:

PS3 filmnézésre is tökéletes, nem véletlen hívják sokan médiaközpontnak, de ha nem akarsz rajta sokat játszani akkor van olcsóbb megoldás is.

Ha játszani is akarsz rajta rendesen, akkor tökéletesen megéri az a mellékfunkciója, de a fő funkció a lényeg.

Viszont ha fullhd-ba akarsz 3D filmeket nézni, akkor azt hiszem nem lehet DTS hangot lejátszani, mert azt már nem bírná.


És a DLNA funkció is jól jön a filmnézéshez

2011. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!