Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek 12 éves gyereknek...

Szerintetek 12 éves gyereknek xbox kinect, vagy Playstation 3 move a jobb? A TV felbontása nem a legjobb.

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nintendo Wii
2011. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért?

Amúgy 1 év múlva tuti hogy le cseréljük a TV-t és ez egy 2 éves PS2 helyett lenne.

2011. nov. 15. 13:33
 3/6 anonim válasza:
Szerintem inkább a kinect, mert a move távirányítót könnyű elejteni.
2011. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na mi lett?


Nekem Kinectem van , nekem tetszik. Jó, de a Nintendo WII is nagyon jó lehet, ha azt a SONY is lemásolta.Én még nem próbáltam.

2012. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Kinect szar! Persze a Move is, de a Kinect valami borzalom. Most komolyan, annyira véletlenszerű! Mind a tíz alkalommal ugynúgy lendíted a karod, mégis 10szer kapsz más eredményt (pl. box-nál, vagy diszkoszvetésnél) Nincs rá egy normális játék sem. Én egy PS3-at ajánlok, de Move nélkül. Nem éri meg. Én is 12 éves vagyok.

Ha sportolni akarsz menj el futni. Ha játszani akkor PS3 és pár minőségi játék. God of War, iNFamous, Unchartes, Resistance stb.

2012. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kinect

persze h vannak hibái, de nagyon jó

2013. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!