Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem meg? Xbox 360...

Melyiket vegyem meg? Xbox 360 Elite vagy PS3?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? És melyiknek mi az előnye?

Hosszú ideje "spórolok" már egy konzolra, de nem tudom melyiket vegyem... Az Xbox jobban vonz mert ahhoz van törés, mert nem vagyok túl gazdag, nem tudok eredeti játékokat venni, csak így "töréssel" lemaradhatok a fontosabb frissítésekről.


PS2-m is volt, azt nagyon szerettem, ezért a ps3 is jó lehet (mellesleg erősebb az xbox-nál ha jól tudom, és néhány játéknak jobb a grafikája ps3-on), csak ugye ez drágább és nincs feltörve, így a játékokért is fizetnem kellene.


Ti melyiket vennétek inkább? :/


2011. jún. 17. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az általam eladó félben lévő 3hónapos xboxomat venném meg,ami még ugyan nincs feltörve,de van rajta 2év 9hónap garancia.Jah és csak 35ezer ft.
2011. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs pénzed játékora, nem vagy feljogosítva az ellopásukra. Érd be 2-3 játékkal, amiket cserélgetve továbbadhatsz, vagy válassz olcsóbb szórakozást.
2011. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző:

szerintem nem akar bemenni a kérdező egy boltba sem, hogy egy játékkal szaladjon ki.

Az meg hogy a netről a MÁSOLATÁT tölti le nem lopás.

Jogilag sem, és elviekben sem, csak te a felsőbbrendű istenkirály, mert nem töltesz le semmit mást rögtön lebaszhatsz.

És ezt úgy mondom, hogy eredetibe veszem meg az összes játékom, nem magamat védem.


Amúgy ps3-mat is fel lehet törni, de ha nem vagy bent jó külföldi torrent oldalakon, akkor nehéz lesz a játékot letölteni.

Boxra a játékok meg a filmek után talán a legtöbbet letöltött játékok, van seed, meg minden, tehát flashelés szempontjából box a job.


Amúgy a warezon kívül a ps3 mindenbe jobb.

2011. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik, szomorú ha te az illegális szoftverletöltést nem lopásnak tartod, az ilyen mindent megmagyarázok emberek miatt tart itt ez az ország. Csibém, honnan vetted azt, hogy ez nem ütközik törvénybe? Hatalmas tévedésben élsz.
2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A letöltés legális, csak a megosztás az illegális (tehát pl. a torrent).

De nem is a jogokra gondolok, sok mindent használnak még tiltás ellenére is, hanem elviekről.


És a magamfajták miatt tart itt ez az ország?

Pont hogy én veszem meg a játékot, ahogy előző kommentemben írtam is.

Mellesleg ezer másik ok miatt van szarban az ország, nem pont a játékletöltés miatt nem vagyunk a legjobbak.


De nem fogok vitázni, sok időm ment már el, hogy ezen-azon vitatkoztam más emberekkel, úgy sem lehet senkit meggyőzni, zárjuk le a témát.

2011. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

PS3!

Már egy rakás kérdésnél megadtam az ötleteket, nézz utánuk! ;)

2011. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!